Vykdydami ES direktyvos dėl privatumo ir elektroninių ryšių reikalavimus, pranešame, jog svetainėje naudojame slapukus norėdami suasmeninti turinį ir skelbimus, kad galėtume analizuoti savo srautą1. Pirkėjas, įsigydamas prekes gvidokeramika.lt internetinėje parduotuvėje, pasirenka prekių pristatymo paslaugą arba atvyksta į parduotuvę jos atsiimti pats.

2. Pirkėjas, pasirinkęs prekių pristatymo paslaugą, įsipareigoja pateikti tikslų prekių pristatymo adresą.

3. Tiksli pristatymo kaina priklauso nuo pasirinkto pristatymo būdo ir adreso.

4. Pirkėjas įsipareigoja prekes priimti pats. Tuo atveju, kai jis prekių pats priimti negali, o prekės pristatytos nurodytu adresu ir remiantis kitais Pirkėjo pateiktais duomenimis, Pirkėjas neturi teisės reikšti Pardavėjui pretenzijų dėl nepristatytos siuntos.

5. Pirkėjas tikslią užsakymo sumą matys prieš patvirtindamas užsakymą. Po užsakymo patvirtinimo prekių pristatymo mokestis ir prekių kaina nekeičiama.

6. Prekių pristatymo terminai pateikiami priimto užsakymo patvirtinime, kurį pirkėjas gauna į elektroninį paštą. Jie preliminarūs ir gali būti keičiami. Pardavėjas įsipareigoja dėti visas pastangas, kad įsigyta prekė būtų pristatyta kiek įmanoma greičiau.

7. Pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės už prekių pateikimo terminų pažeidimą, jeigu prekės pirkėjui nėra pateikiamos arba pateikiamos ne laiku dėl pirkėjo kaltės ar dėl nuo pirkėjo priklausančių aplinkybių.

7. Gavęs prekes pirkėjas privalo patikrinti siuntos būklę (ar nėra pažeista išorinė pakuotė). pirkėjui atsiėmus siuntinį ir nepranešus apie pastebėtus pažeidimus, laikoma, kad siunta perduota tinkamos būklės. Pastebėjęs, kad pateiktos siuntos pakuotė pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), pirkėjas privalo apie tai pranešti pardavėjui. Pirkėjui neatlikus šių veiksmų, pardavėjas atleidžiamas nuo atsakomybės prieš pirkėją dėl prekių pažeidimų. Jeigu pirkėjas priėmęs siuntą pastebi prekių neatitikimą ar prekių defektus, apie tai nedelsiant turi informuoti pardavėją. Pirkėjui grąžinus netinkamos kokybės prekes, pardavėjas per 14 (keturiolika) dienų grąžina pinigus už prekę.

8. Visų parduodamų prekių ypatybės nurodomos prie kiekvienos prekės esančiame aprašyme.

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font: